O nas

Nasze horyzonty

Jesteśmy biurem podróży dla ciekawych świata: miłośników przyrody, pieszych wędrówek górskich oraz osób zainteresowanych historią i kulturą. Dla tych, których nie zadowala pobieżne i pospieszne zwiedzanie, lecz którym radość i satysfakcję daje zgłębianie wiedzy o świecie. Dla ludzi aktywnych, którzy wolą czynny wypoczynek niż leniuchowanie na plaży. Kolejny rok wspólnie podróżujemy odkrywając ciekawe krainy, zachwycając się przyrodą, spotykając niezwykłych ludzi. Firma figuruje w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod nr D/435/03/180/2004, bezpieczeństwo klientów zapewnia gwarancja SIGNAL IDUNA S.A. nr M 202180.

Nasze atuty

Propozycje naszych wyjazdów są wyjątkową ofertą na polskim rynku. Są to wycieczki dla tych, którzy lubią bliżej zapoznać się z przyrodą, historią i tradycją odwiedzanych miejsc. Zamiast towarzystwa tłumu turystów i zgiełku zatłoczonych plaż oferujemy wypoczynek na łonie przyrody, obserwacje zwierząt i roślin w ich naturalnym środowisku, spokojne wędrówki górskie. Unikając sztucznie spreparowanych "atrakcji turystycznych" odwiedzamy miasteczka i wsie, w których wciąż żyje się jak przed laty - ze spokojem smakując życia.

Nie powtarzamy schematów

Wybieramy dla Ciebie to, co autentycznie ciekawe, co jest istotą danego regionu i nadaje mu niepowtarzalny charakter. Nasi przewodnicy to nie zwykli piloci, lecz grupa pasjonatów - przyrodnicy, przewodnicy górscy, historycy, geografowie. Tym, co ich łączy jest zamiłowanie do podróżowania i poznawania. To oni zaproponowali miejsca, które chcemy Ci pokazać.

Nasza oferta

Jeśli więc pragniesz wypocząć, a jednocześnie poznać przyrodę, lokalne tradycje i codzienne życie ludzi, jeśli chciałbyś zdobywać górskie szczyty, powędrować brzegiem oceanu oraz cieszyć się z podróżowania w gronie osób, które łączy ciekawość świata - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!